Ankieta

Którym kierunkiem w technikum jesteś zainteresowany?
 

Zalogowanych:

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 440909

ZSB


Zespół Szkół Budowlanych w Opolu Zespół Szkół Budowlanych w Opolu
PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 09:09

Egzaminy poprawkowe w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu w  II semestrze roku szkolnego 2015/2016

Lp.

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel uczący / egzaminator

Termin egzaminu

Publiczne Gimnazjum dla Dorosłych

1.

1aG

Biologia

p. Rafał Kawałko

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

2.

1bG

Biologia

p. Rafał Kawałko

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

3.

2aG

Geografia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 11:00, sala 14

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

4.

2bG

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

5.

2cG

Biologia

p. Rafał Kawałko

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

Geografia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 11:00, sala 14

Chemia

p. Sylwia Maternowska

25.08.2016r. godz. 10:00, sala 15

Język polski

p. Bogumiła Szewczyk Paluszek

25.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Matematyka

p. Marzena Czukiewska - Gaweł

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

Język angielski

p. Anna Kosińska

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

Fizyka

p. Katarzyna Dumana

26.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Historia

p. Beata Rzadkowska - Kawałko

29.08.2016r. godz. 8:00, sala 15

WOS

p. Beata Rzadkowska - Kawałko

29.08.2016r. godz. 9:00, sala 15

Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5

1.

1C

wf

p. Agata Król

26.05.2016r. godz. 8:00

2.

1D

Biologia

p. Rafał Kawałko

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

3.

2B

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

4.

2C

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

5.

2E

Historia

p. Barbara Radwańska

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Język niemiecki

p. Rafał Brachmański

26.05.2016r. godz. 8:00, sala 18

Matematyka

p. Marzena Czukiewska - Gaweł

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Publiczne Technikum Nr 6

1.

1TA

Historia

p. Barbara Radwańska

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Biologia

p. Małgorzata Karaczyn

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

2.

2TB

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

3.

3TO

Matematyka

p. Marzena Wiener

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

Technika w ogrodnictwie

p. Sylwia Morawska - Piechowiak

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 19

Biologia

p. Małgorzata Karaczyn

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 14

4.

3TB

Matematyka

p. Edward Jędra

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 16

 
PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 09:02

Podsumowanie Roku Sportowego

22.06.2016 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016 zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.

W bieżącym roku szkolnym do rozgrywek organizowanych w  ramach Miejskiego Kalendarza Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiły się 44 opolskie szkoły. 21 podstawówek, 9 gimnazjów oraz 14 szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało o tytuł najbardziej usportowionej szkoły.

W rywalizacji Ligii szkolnej w piłce siatkowej w kategorii chłopców wygrał Zespół Szkół Elektrycznych na drugim miejscu wywalczyli chłopcy z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II, a na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z Zespołu Szkół Budowlanych. Podczas uroczystości podsumowania sportowego roku szkolnego ogłoszono również wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 
PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 09:04

Egzaminy klasyfikacyjne w Zespole Szkół Budowlanych w II semestrze roku szkolnego 2015/2016

Lp.

Klasa

Przedmiot

Komisja egzaminacyjna

Termin egzaminu

Przewodniczący

Członek

Publiczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 5

1.

1B

Religia

Ks. Rafał Prusko

 

25.08.2016r. godz. 9:00, sala 17

Historia

p. Marzena Jastrząb - Poloczek

p. Barbara Radwańska

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Jezyk angielski

p. Anna Kosińska

p. Celina Matusik - Dewsbury

25.08.2016r. godz.10:00, sala 17

Dokumentacja techniczna

p. Dagmara Smereczyńska

p. Halina Gierczak

25.08.2016r. godz. 11:00, sala 17

TSSZ

p. Marcin Pawelec

p. Monika Wiśniewska

26.08.2016r. godz. 9:00, sala 17

Biologia

p. Rafał Kawałko

p. Małgorzata Karaczyn

26.08.2016r. godz. 10:00, sala 17

Geografia

p. Rafał Kawałko

p. Barbara Radwańska

26.08.2016r. godz.11:00, sala 17

BHP

p. Monika Wiśniewska

p. Marcin Pawelec

26.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

Fizyka

p. Piotr Lata

p. Katarzyna Dumana

26.08.2016r. godz.11:00, sala 17

Matematyka

p. Elżbieta Leszczyńska

p. Katarzyna Kuczma

29.08.2016r. godz.8:00, sala 17

Informatyka

p. Regina Wasilewska

p. Henryk Żółtaniecki

29.08.2016r. godz.9:00, sala 17

Budownictwo ogólne

p. Halina Gierczak

p. Dagmara Smereczyńska

25.08.2016r. godz. 12:00, sala 17

2.

2E

Historia

p. Barbara Radwańska

p. Marzena Jastrząb - Poloczek

25.08.2016r. godz. 8:00, sala 17

3.

2C

Matematyka

p. Agnieszka Kuczma

p. Elżbieta Leszczyńska

29.08.2016r. godz.8:00, sala 17

wf

p. Agata Król

p. Michał Jędra

26.08.2016r. godz. 8:00

 
PDF Drukuj Email
czwartek, 23 czerwca 2016 11:44

Opolskie Ogrody Talentów

 

W dniu 21 czerwca 2016 roku odbyły się Opolskie Ogrody Talentów.

Uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły przygotowali stoiska, na których odbywały się warsztaty sztukatorsko – plastyczne. Jak co roku cieszyły się one ogromną popularnością wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkolaków. Dzieciaki dekorowały piękne płaskorzeźby wykonane przez uczniów  ZSB.  Choć deszcz trochę nas przemoczył, humory dopisały. Zabawa była przednW przyszłym roku zapewne nie zabraknie naszej „budowlanki” na tej imprezie zorganizowanej przez Opolski Wydział Oświaty i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 165